Durys Kaune. Prekyba

durysKaunas daug kuo išskirtinis miestas. Vienas iš jo išskirtinumų yra, kad jis yra pačiame Lietuvos viduryje. Kadangi Kaunas yra Lietuvos viduryje tai čia susiklostė pati geriausia aplinka prekyba, o lygiai taip ir nusikalstamumui. Kuo čia dėtos durys? O jos dėtos labai daug, net daugiau nei galvojate. Visų pirma tai prekyba durimis čia aktyvesnė kaip ir visos prekybos sritys. O durų poreikis Kaune didesnis, dėl čia siaučiančio nusikalstamumo. Ypač aktualios yra sarvo durys Kaune. Jos suteikia apsaugą nuo išlaužimo. Draudimo bendrovės netgi atsisako drausti buto turtą jei jame nesumontuotos sarvo durys. Jei gyvenate Kaune ir sugalvojote įsigyti sarvo duris variantų yra tikrai daug. Galite keliauti į kokį nors didelį buities ir statybinių prekių tinklą, bet ten prekės bus brangios. O su konsultacijomis sudėtinga. Juk konsultantas bus tiesiog kažkoks gudrus vadybininkas, kurio tikslas parduoti prekę. Vadybininkas taip pat mals liežuviu apie batus, dujų įrangą, langus ar duris. O ypač Kaune jie pasimokę iš automobilių turgaus tikrai moka kaip reikia šnekėti. Daug geriau rinktis ženkliai mažesnes prekyvietes kuriose prekiaujama vietoje gaminta produkcija. O jei produkcija importuota tai prekybininkas saugodamas savo gerą vardą tikrai stengiasi rasti gerą tiekėją ir pateikti savo klientams abejonių nekeliančius gaminius.

O ypac kai tai liecia sarvo duris Kaune tai ypac svarbu. Juk jos garantuoja namų saugumą. Tik įsivaizduokite kiek daug gali nulemti durų pasirinkimas. Pasirinkus geras duris namai liks saugūs, o pasirinkus netinkamas gali atnešti daug finansinių ir materialinių nuostolių. Užtenka propagandos. Tiesiog pasakysime, kad geriau lietuviškos durys nei pagamintos Kinijoje. Tiesiog nebus bėdų durims sugedus. Vietoje bus jų gamintojai kurie durims ir suteiks garantinį aptarnavimą. O importinėms durims garantija taikoma teoriškai. Jums gali būti pasiūlyta jas pakeisti naujomis. Bet ką daryti tuo laiku kol senos neveiks, o naujos dar nebus atvežtos? Gyventi atviromis durimis ar samdyti sargą sėdintį prie durų? Dar daugiau bėdų su spynų keitimu. Gali nutikti taip, kad reiks pakeisti spyną, o tinkamos spynos nebus. Durys turėtų būti dedamos bent dešimtmečiui. O kinietiškos durys orientuotos tik į pardavimą, o ne ilgaamžiškumą.

Perspėjimas dėl taksi

Perspėjam, kad visada važiuodami taksi atkreiptumėte dėmesį į taksometro parodymų keitimąsi. Jis privalo būti tolygus. Taksistai sukčiauja ypač paryčiais veždami žmones iš barų ar naktinių klubų. Kadangi tikisi, kad keleiviai bus girti ir nieko nepastebės jis linkę pradėti sukčiauti. O ir policijos keleiviai nekvies, nes bus išgėrę. Taksistas pats pasiskųs pareigūnams dėl netinkamo klientų elgesio ir nubausti greičiausiai bus jie, nes jie viešoje vietoje neblaivūs ir pan. Visada lengviausia nubausti neblaivųjį asmenį. Bet vienoje vietoje taksistai vis dėl to apsigauna. Jie naktį iš klubų ir barų veža ne tik išgėrusius klientus, bet ir blaivius darbuotojus kurie tokias aferas labai greit pastebi, užfiksuoja telefonais ir įmonėms sukelia pakankamai didelių problemų.

Skardos lankstiniai

Be skardos lankstinių praktiškai neapsieina nei vienas stogas, nei vienas langas. Jei turite bent kažkokį ryšį su skarda tai žinote. Ir žinote kad skarda ne klijuojama, ne skardos-lankstiniai-4   virinama, o paprasčiausiai lankstoma. Skardos lankstiniai namus puošia įvairia paskirtimi – dažniausiai sujungiama estetinė ir funkcinė prasmė. Kai uždengiamas namo stogas lieka pakankamai daug ertmių pro kurias gali pūsti vėjas, patekti drėgmė gadinanti pastato konstrukcijas. Dėl to visos šios vietos padengiamos skarda. Pats stogo viršus (kraigas) apskardinamas lenktu skardos profiliu. Stogo šonuose montuojamos skardinės vėjalentės. Jos neleidžia po stogu pūsti vėjui ir apsaugo medines stogo gegnes, medinius stogo apdailos elementus. Stogo apačioje ir namo kampuose montuojama lietaus nuvedimo sistema. Visi šie išvardinti skardos lankstiniai turi funkcinę prasmę, bet ir pagyvina namo išvaizdą kaip papildomi aksesuarai. Lietaus nuvedimo sistema nuo stogo surenka vandenį ir jis išbėga namo kampuose. Ten galima jį surinkti ir panaudoti vaismedžių ar vejų laistymui. Taip pat vanduo nelaša skardos-lankstiniaiant namo sienų, langų ir žmonių einančių pro namo duris. Geriau pasigilinus skardos lankstiniai reikalingi visur aplink namą. Lauko palangės taip pat skardinės. Palangių paskirtis nuvesti vandenį nuo lango ir neleisti jam susigerti į namo sieną.

skardos-lankstiniai-3Iš skardos gaminami įvairūs stogeliai, sniego gaudytuvai, vėtrungės. Iš skardos gaminami ir pristatomi kaminai, kaminų sujungimai. O ir paprasti plytiniai kaminai apskardinami. Iš išorės apskardinami dėl gražesnio estetinio vaizdo bei tvirtumo, apsaugos nuo saulės spindulių, karščio. O iš vidaus montuojamas skardinis įdėklas labai svarbus geram šiuolaikinio pečiaus funkcionavimui. Jis pagerina dūmų trauką, apsaugo plytas nuo kondensato. Prie skardinio įdėklo sunkiau kimba ir suodžiai. Skardos lankstiniai statant namą panaudojami daugybėje vietų. Iš jų gaminami ir profiliai apdailai, gipso montavimui, pakabinamoms durims, ortakiai ir t.t. Renkantis skardos lankstytoją svarbu pasirinkti specialistą su didele patirtimi ir pasidomėti ar jis turi tinkamas stakles. Kuo geresnės staklės tuo ilgesnius gaminius galės pagaminti. Jei staklės trumpos tai tiesiog bus daug sujungimų. Sujungimų visiškai išvengti nepavyks, bet kuo ilgesnės staklės tuo jų bus mažiau.

Skirtingi skardos lankstiniai gaminami iš skirtingo tipo skardos. Skardą apibūdina medžiaga iš ko ji pagaminta, jos storis ir apdirbimas. Prie kamino montuojamos skardos turi būti atsparios karščiui. Namo išorėje skarda turi būti atspari korozijai ir t.t. Skardininkai turi įrangą laipiojimui stogais todėl jie dažnai papildomai uždarbiauja ir valydami kaminus. Kaminų valymas jų papildomas pajamų šaltinis. Todėl jei išsikviesite skardininkus pagalvokite ir ar nelaikas išvalyti kaminą. Kamino valymas apsaugos namus nuo gaisro, pagerins malkų sudegimą.

Teisines paslaugos

teisines paslaugosManote, kad gyvenate ramų gyvenimą ir teisinės paslaugos Jums visiškai nerūpi? Ir Jos nereikalingos nes nesate banditas. Tada toliau neskaitykite, nes teks nusivilti. Pasakysime keletą pavyzdžių kada teisines paslaugos yra tiesiog būtinos:

Vienas iš pavyzdžių yra turto dalybos. Jei tuokiamasi ar skiriamasi teisininkas padės padalinti turtą ar prieš vedybas pasirašyti vedybinę sutartį, kad skyrybų atveju nieko nereiktų dalintis, viskas būtų aišku jau iš anksto. Jei gatvėje įvyks avarija, būsite policijos apkaltintas dėl auto avarijos sukėlimo, bet Jūs nesutiksite su jo sprendimu ir norėsite įrodyti savo nekaltumą, tada jau reikės keliauti į teismą. Kad keliauti į teismą Jums reikės teisininko (advokato pagalbos). Tad čia ir vėl susiduriate su teisinėmis paslaugomis.

Jei norite nebūti apgauti įdarbinimo įmonių siūlančių darbą užsienyje turite su jomis pasirašyti „saugią sutartį“. O jei pradedate nuosavą verslą ir Jums reikia sutarčių šablonų, blankų. Nes nežinote kokiu būdu forminti sutartis su tiekėjais ir klientais vėl reiks teisinės konsultacijos. Kuo toliau tuo dažniau bėdos bus sprendžiamos teisiniu keliu. O kadangi galvoje negalime nešiotis teisės ensiklopedijos reiks samdytis žmogų kuris ją nešojasi (ar bent dalį jos). Joks teisininkas nežino visiškai visų teisės pusių. Jie kaip sportininkai specializuojasi – vieni auto įvykių srityje, kiti – kriminalinių nusikaltimų, treti – finansinių ir t.t. Apskritai čia kalbame tik apie juodąją pusę kai norime apginti savo nekaltumą. Bet teisininkas atlieka toli gražu ne gynimo paslaugas. Teisininkai dažnai tiesiog konsultuoja atsakinėdami į klausimus ar galima kažką padaryti. Tarkim sugalvojote kažkokį verslo planą, bet nežinote ar taip galima elgtis (gal pažeidžiate kokį nors Lietuvos Respublikos įstatymą, teisės aktą). Situacija dar labiau pasudėtingėjo kai tapome Europos Sąjungos nariais. Europos sąjunga pridėjo savo ranką ir teisinė sistema dar labiau pasudėtingėjo. Todėl teisinės paslaugos tampa labiau reikalingos ir deja brangesnės (nors jei esate teisininkas tai Jums tai itin džiugu).

Turbūt tenka per žinias paskutiniu metu matyti klausimą dėl žemės pardavimo užsieniečiams. Kiek daug teisinių klausimų iškyla. Iniciatyvinė žmonių grupė nori skelbti referendumą. Pagal visą teisės sampratą žmonės turi teisę išsakyti savo nuomonę referendumu. Nors yra teigiančių, kad tokio referendumo organizavimas būtų neteisėtas užsiėmimas. Bet kas bus jie Lietuviai nuspręs neparduoti žemės užsieniečiams? Tada greičiausiai prasilenks Lietuvos įstatymai su ES įstatymais ir Lietuvos įstojimu į Europos sąjungą. Norėdami apsaugoti žemes, bet nenorėdami pažeisti įstatymų ir laikytis savo įsipareigojimų Lietuviai apribojo galimybę disponuoti žeme daug fizinių ir juridinių asmenų. Norint įsigyti žemę (tapti jos savininku reikia atitikti nemažai kriterijų). Bet niekas nepagalvojo kad čia vėl bus nelogiškas sprendimas galintis prasilenkti ir su teise. Dabar žemės kaip užstato negali priimti bankai (nes neatitinka reikalavimų), tada negali ūkininkams skolinti pinigų technikai, sėkloms ir visai apyvartai.

Todėl teisinės paslaugos visada svarbios, reikalingos, kad nepapultumėte į tokias kurioziškas situacijas, jei papuola patyrę politikai, verslininkai.

Automobiliai

Nissan Micra

micraMetai: 2003
Tūris:  1,5 ltr.
Kuro sunaudojimas: 4ltr/100km
Kėbulas: hečbekas
Spalva: pilka
Degalai: dyzelinas
Dėžė: mechaninė
Keleivių sk.: 5
Ypatumai: klimato kontrolė, el. paketas, borto kompiuteris.

Nuomos trukmė     1-2     3-5    6-8    9-15    15-30     30+
Kaina už parą Lt    100     80     70      60       50     sutartinė


Mazda 6

Metai: 2003mazda6
Tūris:  2,0ltr.
Kuro sunaudojimas: 6ltr/100km
Kėbulas: universalas
Spalva: sidabrinė
Degalai: dyzelinas
Dėžė: mechaninė
Keleivių sk.: 5
Ypatumai: 6 bėgiai, odinis salonas, klimato kontrolė, el. paketas, borto kompiuteris,šildomos sėdynės, aktyvus vairas.

Nuomos trukmė     1-2     3-5    6-8    9-15    15-30     30+
Kaina už parą Lt    120    100    90      80        70     sutartinė


Opel Zafira

Metai: 2000zafira
Tūris:  2,0ltr.
Kuro sunaudojimas: 7ltr/100km
Kėbulas: vienatūris
Spalva: sidabrinė
Degalai: dyzelinas
Dėžė: mechaninė
Keleivių sk.: 7
Ypatumai: borto kompiuteris, kondicionierius.

Nuomos trukmė     1-2     3-5    6-8    9-15    15-30     30+
Kaina už parą Lt    120    100    90      80        70     sutartinė


Renault Laguna

Metai: 2003laguna
Tūris:  1,9ltr.
Kuro sunaudojimas: 6ltr/100km
Kėbulas: universalas
Spalva: sidabrinė
Degalai: dyzelinas
Dėžė: mechaninė
Keleivių sk.: 5
Ypatumai: odinis salonas,klimato kontrolė

Nuomos trukmė     1-2     3-5    6-8    9-15    15-30     30+
Kaina už parą Lt    120    100    90      80        70     sutartinė


Volkswagen golf 4

Metai: 2001golf4
Tūris:  1.6ltr.
Kuro sunaudojimas: 6ltr/100km
Kėbulas: hečbekas
Spalva: sidabrinė
Degalai: benzinas
Dėžė: mechaninė
Keleivių sk.: 5
Durų sk.: 4/5
Nuomos trukmė     1-2     3-5    6-8    9-15    15-30     30+
Kaina už parą Lt    100     80     70      60       50     sutartinė

Kontaktai

Jei turite klausimų – klauskite. Bet kontaktų kol kas jokių neturime. Nu ir nieko nepadarysi. Kaip yra taip yra. Greit kažkokie kontaktai vis tiek bus.

Nuomos sąlygos

  • Minimalus nuomos laikas 1 para. Maksimalus neribojamas.
  • Minimalus vairavimo stažas 2 metai.
  • Reikalingi dokumentai: galiojantis vairuotojo pažymėjimas ir pasas arba asmens tapatybės kortelė.
  • Lietuvoje rida neribojama. Vykstant į užsienį mokestis pagal atskirą susitarimą.
  • Užstatas 600lt. Nuomininkas, prieš pasiimant automobilį sumoka nuomos mokestį bei užstatą.
  • Išankstinės rezervacijos mokestis 200lt.
  • Atsiskaitymo būdai: grynieji pinigai arba bankinis pavedimas.
  • Visi automobiliai yra apdrausti KASKO bei transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimais. Raktai bei dokumentai neapdrausti. Juos pametus mokama bauda.
  • Pavėlavus grąžinti automobilį laiku, mokama kaip už parą. Leistinas vėlavimo grąžinti automobilį laikas iki 1 valandos.
  • Automobilis išnuomojamas su pilnu kuro baku. Grąžinant bakas turi būti pilnas.