Papuošalai internetu

papuosalas-drugelisInternetu perkame vis daugiau prekių, naudojamės vis įvairesnėmis paslaugomis. O kaip su papuošalų pirkimu. Ar papuošalai internetu apskritai logiškas sprendimas? Juk reikia pažiūrėti kaip jie atrodo, kaip dera ir t.t. Tad paanalizuokime visus už ir visus prieš. Pagrindiniai internetu parduodamų papuošalų privalumai yra tokie patys kaip ir kitų internetu parduodamų prekių – geros kainos ir galimybė apsipirkti neišeinant iš namų.

Kai kalbame apie papuošalus nereikia galvoti, kad kalbame apie labai brangią juvelyriką. Juk yra ir daug pigesnių, bižuterinių papuošalų. O didžiąją jų kainos dalį sudaro ne gamybos ar transportavimo kaštai. Liūto dalį sudaro prekybinės išlaidos. Daugiausia tai atlyginimai darbuotojams ir patalpų nuoma. Kadangi internetinei parduotuvei daug patalpų nereikia automatiškai sutaupomi pinigai. Be to, daug pigiau ir su darbuotojų išlaikymu – internetinę parduotuvę prižiūrėti gali vienas ar du žmonės, priklausomai nuo parduotuvės dydžio. Žinoma, ji turi kitų išlaidų. Internetinės parduotuvės daugiau investuoja į reklamą. Na, bet dažniausiai tai laikina, tik iki tol, kol parduotuvė įsibėgėja ir įgauna savo nuolatinių klientų ratą.

Skeptikai sakys, kad iš nuotraukų negalima suprasti kaip atrodo papuošalai. Šiuolaikinė fotografavimo įranga išties daro stebuklus. Tad papuošalą galima nufotografuoti tobulai ir jis atrodys kaip realybėje. Didesnė problema, kad dalis pardavėjų naudojasi kompiuterinės grafikos programomis dirbtiniam nuotraukų pagražinimui (liaudiškai – Pafotošopinimui). Papuošalai internetu suteikia papildomas galimybes, o mūsų teisė rinktis ar tai mums tinka, patinka, naudinga ar mes prieš šią galimybę.

Apskritai – kuo daugiau tiekėjų, kuo daugiau parduotuvių, kuo didesnės pasirinkimo galimybės tuo labiau laimi pirkėjas. Konkurencija mažina kainas ir didina paslaugų kokybę. Kadangi visi nori išsilaikyti rinkoje ir rasti savo pirkėją, visi priversti gerinti paslaugų kokybę, suteikti pirkėjui kažką naujo ir kokybiško. Jei internetu jau galime pirkti batus tai be problemų internetu galime pirkti ir papuošalus. Juk jų matuotis nereikia. Na nebent žiedus, bet jiems yra aiškiai nurodyti numeriai, tad problemos nebus ir su jais.

Be to papuošalai internetu parduodami beveik be rizikos. Dauguma parduotuvių suteikia pinigų grąžinimo garantiją. Tad jei liksite nepatenkinti prekėmis – parduotuvės savininkai bus priversti Jums grąžinti visus sumokėtus pinigus. Tad jei papuošalo nereikia staigiai – pirkite papuošalą internetu ir sutaupysite pinigų, laiko (kurį praleistumėte eidami į parduotuvę). Tai subjektyvi mano nuomonė, bet manau faktai kalba patys už save. Privalumų daugiau nei trūkumų.