Gimtadienio dovanos

Tikriausiai liekvienas iš mūsų esame susidūrę su dilema ką padovanoti žmogui gimtadienio proga. Bandome išklausinėti jį geriausiai pažystančius draugus, pasikloiaujame nuojauta ar žvilgtelime į anketą socialiniuose tinkluose, tikėdamiesi užsikabinti už menkutės užuominos , tarkime kokius puslapius mėgsta šis asmuos. Tačiau sunkiausia tampa kiekvienais metais išlikti originaliems ir nuolatos nustebinti. Juk nedovanosi didelio pliušinio meškino vėl ir vėl. Šiuo atveju patikimiausia susidaryti sąrašą dalykų, kurie dažniausiai nėra pagaidaujami kaip dovanos.

Aišku, pirmuoju numeriu galime paminėti tokius niekučius kaip žvakės, maži paveikslėliai, indai ar vazos. Tai jau klasika tapę bvariantai, ne tik nepaliekantys įspūdžio, bet ir tampantys dar vienu užmirštu daiktu lentynoje kelis ar kelias dešimtis metų. Venkite tokio tipo dovanų, ypač jei neasate tikri ar pastarosios reikalingi ir bus panaudoti.

Svarbu suprasti kam ir ką dovanojate. Atkreipkite dėmesį į to žmogaus charakterį. Jei asmuo santūrus, tuomet nevertėtų įteikinėti kokios nors dviprasmiškos dovanos, nes galite likti nesuprasti, o jeigu tai linksmas ir vejavaikško charakterio žmogus, nesirinkite kažko labai griežto, sunkiai perprantamo. Pavyzdžiui, kokiam direktoriui didelis pliušinis meškinas pasirodys itin kvailai ir atvirkščiai, kompanijos sielai, garsaus tapytojo šedevras greičiau kels nuobodulį ir iškeliaus į palėpės kampą.

Jubilijato nesužavėsite ir pigiais blizgučiais ar garsių brandų plagijatais. Šykštu netaupykite rinkdamiesi kopiją, bet nebūtina ir išlaidauti. Už puikią kainą , geros kokybės sidabrinius auskarus įsigysite ir internetinėje papuošalų parduotuvėje.

Nesistenkite dovano įpakuoti į milžiniškas dėžes, ypač, jei daiktas mažagabaritis.  Geriau sutelkite dėmesį į pakuotės atspalvį, medžiagas. Nepiktnaudžiaukite blizgia folija, dideliais kaspinais ar nederančių spalvų maišalyne. Jei abejojate, visada galite pasinaudoti dovanų pakavimo paslaugomis.

Na, o niekada nepašausite įteikę vokelį su tam tikra pinigų suma. Ir galvos nereikės sukti ir šventės kaltininkas galės išsirinkti tai, ko jam išties reikia.