Tradicinių priekabų nuoma

Jei gyvenate kaime, užmiestyje arba net pačiame mieste, jums anksčiau ar vėliau prireiks pervežti kokį nors krovinį, kuris netelpa automobilio bagažinėje ar salone. Žinoma, jei vairuojate krovininį automobilį arba pikapą, su didele bagažine, jums nekils jokių bėdų, tačiau ką daryti tiems, kurie neturi didelio krovininio furgono ir vairuoja tradicinį miesto automobilį? Išeitis yra labai paprasta, tai priekabų nuoma. Jei jums tenka pervežti vienkartinį krovinį, tai pirkti priekabos ar tuo labiau naujo automobilio, kuris galėtų krovinį transportuoti tiesiog nėra prasmės, taigi neišleidžiant per daug pinigų galima tiesiog laikinai išsinuomoti nedidelę lengvajam automobiliui pritaikytą priekabą.

Nedidelių priekabų nuoma nėra brangi, tuo labiau, kad ją galima išsinuomoti tik dienai ar net kelioms valandoms. Žinoma, terminas gali būti ir kelios dienos, savaitės ar net mėnuo, tai priklauso nuo jūsų poreikių. Taigi, tradicinė priekaba yra maždaug 2,5 metrų ilgio, 1,5 metro aukščio. Dažniausiai priekabos yra nuomojamos kartu su tentais, kurie apsaugos būsimą krovinį nuo lietaus, sniego, vėjo bei aplinkinių akių. Kalbant apie kainą, kaip jau minėjau, ji nėra didelė. Prieš tai aprašytų tradicinių gabaritų priekabos nuoma trims valandoms kainuoja tik 10 eurų. Dienai kaina tik dviem eurais didesnė, todėl net jei ketinate greitai pervežti krovinį ir grąžinti priekabą, verčiau nuomotis visai dienai, kad jei netyčia kiltų kokių nors nesklandumų ir nespėtumėte grąžinti jos per kelias valandas, nereikėtų mokėti papildomai. Parai, kaina šokteli dar penkiais eurais. O jei priekabos prireiks visai savaitei, teks pakloti apie 80 eurų. Taip pat verta paminėti, kad priekabų nuoma užsiimantys verslininkai dažniausiai norėdami apsidrausti paprašo užstato, kuris būna grąžinamas kai klientas atgal pristato priekabą. Užstatas dažniausiai siekia apie 20–40 eurų. Dar vienas dalykas, kurį privalu žinoti yra tai, kad tradicinės priekabos yra skirtos vežti ne per sunkiems kroviniams, todėl svoris dažniausiai negaliu viršyti tonos, o neretai ir 700-800 kilogramų. Todėl jei ketinate gabenti stambų bei sunkų krovinį verčiau nuomokitės didesnė priekabą, kad vėliau netektų mokėti už sugadintą prekę.

Taigi, priekabų nuoma yra puikus būdas išspręsti netikėtai kilusias transportavimo problemas. Jei krovinys nedidelis, priekaba gausite už nedidelę sumą, kuri nepilnai dienai siekia vos 10 eurų. Tačiau prieš pakraunant krovinį įsitikinkite, kad jis nėra sunkesnis nei leidžia priekabos gamintojai, kitu atveju galite patirti finansinių bėdų jei netyčia pažeistumėte ar sulaužytumėte išnuomotą prekę.